Naše specializace

Skladování a překládka

Sídlíme ve velkém zrekonstruovaném areálu v Kolíně, díky kterému jsme schopni pojmout a uskladnit velké množství přepravovaného nákladu.

Naše mezinárodní kamionová doprava Šlechta transport má k dispozici nejen velkou flotilu kamionů, ale disponuje také dostatečnými skladovacími plochami. Jejich celková rozloha 3700 m2 je schopna pojmout veškeré zboží či materiál určený k přepravě.

Skladování a překládka

Veškeré skladovací plochy jsou zpevněné a umožňují překládky a skladování nejrůznějších břemen do hmotnosti až osmi tun. Naše skladovací plochy splňují přísné normy stanovené státem a jsou vhodné pro skladování paletového i kusového zboží.

Provoz našich skladů probíhá v režimu 24/7 po celý rok (trvale dvacet čtyři hodin sedm dní v týdnu). Sídlíme v blízkosti dálnice D11 s dobrou dopravní dostupností.

imageimageimageimageimage

Bezpečné skladování

Naši zákazníci se nemusí obávat žádného poškození či dokonce odcizení uskladněného zboží či materiálu. K bezpečnosti přispívá také monitorování celého skladovacího prostoru kamerovým systémem. Navíc je celý skladovací prostor včetně stání pro kamiony pod stálou ostrahou bezpečnostní služby a všechny naše skladovací plochy jsou samozřejmě pojištěny.

Sběrný sklad v UK

Provozujeme sběrný sklad v centrální Anglii v těsné blízkosti Birminghamu o celkové ložné ploše více jak 5.000m2, kde nabízíme skladování i překládku. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na různé zakázky i těch nejmenších objemů.

Tento sklad je samozřejmě k dispozici i našim smluvním partnerům, nebo po objednávce i jednotlivým subjektům. Možnosti, obsazenost a cenovou nabídku vám sdělíme po zaslání poptávky.

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Šlechta Transport

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online