Naše specializace

Skladování a překládka

Sídlíme ve velkém zrekonstruovaném areálu v Kolíně, díky kterému jsme schopni pojmout a uskladnit velké množství přepravovaného nákladu.

Naše mezinárodní kamionová doprava Šlechta transport má k dispozici nejen velkou flotilu kamionů, ale disponuje také dostatečnými skladovacími plochami. Jejich celková rozloha 3700 m2 je schopna pojmout veškeré zboží či materiál určený k přepravě.

Skladování a překládka

Veškeré skladovací plochy jsou zpevněné a umožňují překládky a skladování nejrůznějších břemen do hmotnosti až osmi tun. Naše skladovací plochy splňují přísné normy stanovené státem a jsou vhodné pro skladování paletového i kusového zboží.

Provoz našich skladů probíhá v režimu 24/7 po celý rok (trvale dvacet čtyři hodin sedm dní v týdnu). Sídlíme v blízkosti dálnice D11 s dobrou dopravní dostupností.

imageimageimageimageimage

Bezpečné skladování

Naši zákazníci se nemusí obávat žádného poškození či dokonce odcizení uskladněného zboží či materiálu. K bezpečnosti přispívá také monitorování celého skladovacího prostoru kamerovým systémem. Navíc je celý skladovací prostor včetně stání pro kamiony pod stálou ostrahou bezpečnostní služby a všechny naše skladovací plochy jsou samozřejmě pojištěny.

Sběrný sklad v UK

Provozujeme sběrný sklad v centrální Anglii v těsné blízkosti Birminghamu o celkové ložné ploše více jak 5.000m2, kde nabízíme skladování i překládku. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na různé zakázky i těch nejmenších objemů.

Tento sklad je samozřejmě k dispozici i našim smluvním partnerům, nebo po objednávce i jednotlivým subjektům. Možnosti, obsazenost a cenovou nabídku vám sdělíme po zaslání poptávky.

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Slova majitele

Šlechta Transport

HonzaŠlechta

„Autodoprava mě provází prakticky celým mým životem. Byl jsem řidič, dispečer... teď řídím firmu. Občas to bylo a je těžké, ale neměnil bych. Chci spokojené zaměstnance, partnery a v první řadě zákazníky. A dělám(e) proto vše.“
Kdo je Jan Šlechta?

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online