O nás

Podporujeme

Naše okolí ani příroda nám nejsou lhostejné. Když je to v našich možnostech, rádi pomůžeme.

Podpořili jsme 3.ZŠ Kolín IV

Základní škola Kolín IV, Prokopa Velikého 633 od nás dostala finanční sponzorský dar, který vedení libovolně využije dle uvážení pro potřeby školy a hlavně pro její žáky.

 

Školka Bezručova od nás dostane hračkovou nadílku

Jen co se opět přiblíží začátek školního roku, dostanou od nás děti v mateřské školce Bezručova dárečky. Po domluvě s vedením rádi dokoupíme chybějící hračky nebo jiné pomůcky... a jak jinak, určitě se mezi nimi najde i nějaká ta zelená žabička nebo tučňák. Sledujte naše stránky...

Adoptovali jsme tučňáka v Pražské ZOO

Jak už naše logo napovídá, máme rádi zvířátka. A to nejen žabičky, ale také tučňáky. Proto jsme se rozhodli adoptovat Tučňáka Humboldtova. Rádi bychom se tedy pochlubili, že dne 16.8.2019 jsme se stali hrdými rodiči tučňáka, který dostal jméno Tuky Šuby. Těšíme se, až se na něj pojedeme opět podívat.

imageimage

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Slova majitele

Šlechta Transport

HonzaŠlechta

„Autodoprava mě provází prakticky celým mým životem. Byl jsem řidič, dispečer... teď řídím firmu. Občas to bylo a je těžké, ale neměnil bych. Chci spokojené zaměstnance, partnery a v první řadě zákazníky. A dělám(e) proto vše.“
Kdo je Jan Šlechta?

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online