O nás

Oslava 1. narozenin

V sobotu 5. října jsme oslavili 1. narozeniny Šlechta Transportu. Venku sice vydatně pršelo, nicméně déšť akci neohrozil, jelikož jsme spolu s 1. narozeninami slavili i kouladaci nového areálu a veselili jsme se uvnitř jednoho z našich velkých skladů. Krom děkovného proslovu majitele Honzi Šlechty, nechyběly ani malé dárečky jako pozornost a poděkování za spolupráci a ke kávě nechyběl ani stylový dort od manželky majitele. 

Kromě grilovaného masa, různého občerstvení a čepovaného piva celou akci doprovázel i DJ, různorodé kreace na "skladovém parketu" a během večera se nečekaně uskutečnil i konzurz na nové skladnice z firmy Tirex. Mimo jiné proběhla i soutěž Hod dítětem smiley (ne vždy vlastním).

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Slova majitele

Šlechta Transport

HonzaŠlechta

„Autodoprava mě provází prakticky celým mým životem. Byl jsem řidič, dispečer... teď řídím firmu. Občas to bylo a je těžké, ale neměnil bych. Chci spokojené zaměstnance, partnery a v první řadě zákazníky. A dělám(e) proto vše.“
Kdo je Jan Šlechta?

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online