Naše specializace

Logistika

Abychom byli schopni uspokojit všechny zákazníky, nabízíme logistické služby, jak v rámci České republiky a EU, tak i ve Spojeném království.

Naše logistická služba zajišťuje vedle mezinárodní kamionové dopravy také přeprodej nákladů ostatním přepravcům. Díky kvalitnímu týmu a velké flotile nákladních automobilů jsme schopni poskytovat všem zákazníkům požadovaný přepravní servis.

Logistika

Naše mezinárodní kamionová doprava je připravena přepravit jakýkoliv náklad do všech států EU, nebo naopak odkudkoliv do ČR. Logistické služby zajišťujeme prostřednictvím vlastních vozidel nebo automobilů našich partnerů.

Všechna naše vozidla splňují i přísné normy EURO 6 stanovené Evropskou unií. Proto se naše kamiony mohou bez problémů pohybovat po celé Evropě, nejen v blízkosti našich hranic, ale třeba i po celém území Velké Británie a jiných zemí.

imageimageimageimage

Představujeme Šlechta log s.r.o.

Naše firma se neustále rozvíjí a pro ještě lepší služby jsme založili dceřinou společnost Šlechta log s.r.o. jejímž prostřednictvím zajišťujeme logistické služby. Těšíme se na vás na silnicích.

Sběrný sklad v UK

Provozujeme sběrný sklad v centrální Anglii v těsné blízkosti Birminghamu o celkové ložné ploše více jak 5.000m2, kde nabízíme skladování i překládku. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na různé zakázky i těch nejmenších objemů.

Tento sklad je samozřejmě k dispozici i našim smluvním partnerům, nebo po objednávce i jednotlivým subjektům. Možnosti, obsazenost a cenovou nabídku vám sdělíme po zaslání poptávky.

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Šlechta Transport

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online