Naše specializace

Kamionová doprava

Z naší kolínské základny nabízíme kamionovou přepravu po celé Evropské unii a Spojeném Království, včetně sběrné přepravy (nejen celovozy).

Současná ekonomika v Evropě je stále více závislá na kooperaci, vzájemné spolupráci a přepravě zboží i materiálu. Největší část této přepravy zajišťuje mezinárodní kamionová doprava. Její součástí je i naše firma Šlechta transport. Disponujeme velkou flotilou tahačů, návěsů a nákladních automobilů a díky tomu jsme schopni pružně reagovat na jakékoliv zakázky. Naše kamionová doprava je připravena zaručit všem zákazníkům splnění jakýchkoliv požadovaných termínů.

Kamionová doprava

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy. Zárukou spolehlivosti jsou naši zkušení řidiči, kteří mají několikaletou praxi. Nabízíme jak celovozovou přepravu, tak sběrnou službu. Zboží a materiál přepravujeme z ČR do všech členských zemí EU včetně Spojeného království a samozřejmě i opačně.

Všechna naše vozidla splňují i přísné normy EURO 6 stanovené Evropskou unií. Proto se naše kamiony mohou bez problémů pohybovat po celé Evropě, nejen v blízkosti našich hranic, ale třeba i po celém území Velké Británie a jiných zemí.

imageimageimageimageimage

Systém sledování vozidel

Díky našemu systému sledování zásilek máte okamžitý přehled, kde se vaše zásilka právě nachází. Všechny naše vozy jsou vybaveny moderními GPS lokátory a na vyžádání jsme schopni vám prakticky okamžitě sdělit, kde se váš náklad přesně nachází.

Sběrný sklad v UK

Provozujeme sběrný sklad v centrální Anglii v těsné blízkosti Birminghamu o celkové ložné ploše více jak 5.000m2, kde nabízíme skladování i překládku. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na různé zakázky i těch nejmenších objemů.

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Šlechta Transport

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online