Naše specializace

Kamionová doprava

Z naší kolínské základny nabízíme kamionovou přepravu po celé Evropské unii a Spojeném Království, včetně sběrné přepravy (nejen celovozy).

Současná ekonomika v Evropě je stále více závislá na kooperaci, vzájemné spolupráci a přepravě zboží i materiálu. Největší část této přepravy zajišťuje mezinárodní kamionová doprava. Její součástí je i naše firma Šlechta transport. Disponujeme velkou flotilou tahačů, návěsů a nákladních automobilů a díky tomu jsme schopni pružně reagovat na jakékoliv zakázky. Naše kamionová doprava je připravena zaručit všem zákazníkům splnění jakýchkoliv požadovaných termínů.

Kamionová doprava

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy. Zárukou spolehlivosti jsou naši zkušení řidiči, kteří mají několikaletou praxi. Nabízíme jak celovozovou přepravu, tak sběrnou službu. Zboží a materiál přepravujeme z ČR do všech členských zemí EU včetně Spojeného království a samozřejmě i opačně.

Všechna naše vozidla splňují i přísné normy EURO 6 stanovené Evropskou unií. Proto se naše kamiony mohou bez problémů pohybovat po celé Evropě, nejen v blízkosti našich hranic, ale třeba i po celém území Velké Británie a jiných zemí.

imageimageimageimageimage

Systém sledování vozidel

Díky našemu systému sledování zásilek máte okamžitý přehled, kde se vaše zásilka právě nachází. Všechny naše vozy jsou vybaveny moderními GPS lokátory a na vyžádání jsme schopni vám prakticky okamžitě sdělit, kde se váš náklad přesně nachází.

Sběrný sklad v UK

Provozujeme sběrný sklad v centrální Anglii v těsné blízkosti Birminghamu o celkové ložné ploše více jak 5.000m2, kde nabízíme skladování i překládku. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na různé zakázky i těch nejmenších objemů.

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Slova majitele

Šlechta Transport

HonzaŠlechta

„Autodoprava mě provází prakticky celým mým životem. Byl jsem řidič, dispečer... teď řídím firmu. Občas to bylo a je těžké, ale neměnil bych. Chci spokojené zaměstnance, partnery a v první řadě zákazníky. A dělám(e) proto vše.“
Kdo je Jan Šlechta?

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online