Naše specializace

Expresní doprava

Potřebujete skutečně rychle dostat náklad z bodu A do bodu B? V takovém případě je pro vás vhodná naše služba expresní dopravy. Ne každý má čas čekat na vhodný termín a potřebuje zajistit okamžitou přepravu zboží nebo materiálu.

Málokterý dopravce dokáže vyhovět, my však máme k dispozici flotilu vozů a řidiče, kteří se vaší expresní mise ujmou a postarají se o co nejrychlejší přepravu. Jsme schopní zajistit expresní dopravu jak na území České republiky, tak i v celé EU a ve Spojeném království. Expresní dopravu zajišťujeme prostřednictvím naší dceřiné společnosti Šlechta speed s.r.o.

Expresní doprava

Každý klient má trochu jiné požadavky a tak přistupujeme ke každému individuálně. Pokud potřebujete zajistit okamžitou přepravu, kontaktujte nás a domluvte se námi na detailech. Sdělíme vám naše možnosti a také zajistíme i včasnou kalkulaci ceny.

Expresní doprava je sice dražší než běžná doprava, ale máte jistotu přednostního vyřízení. Termíny přepravy vždy spolehlivě dodržujeme a tak můžete očekávat, že vše dopadne, podle předem domluvených podmínek.

Výhody expresní dopravy

- rychlá přeprava nejen po České republice
- možnost skladování a překládky ve Středočeském kraji
- flexibilita díky vlastnímu vozovému parku

Sběrný sklad v UK

Provozujeme sběrný sklad v centrální Anglii v těsné blízkosti Birminghamu o celkové ložné ploše více jak 5.000m2, kde nabízíme skladování i překládku. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na různé zakázky i těch nejmenších objemů.

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Slova majitele

Šlechta Transport

HonzaŠlechta

„Autodoprava mě provází prakticky celým mým životem. Byl jsem řidič, dispečer... teď řídím firmu. Občas to bylo a je těžké, ale neměnil bych. Chci spokojené zaměstnance, partnery a v první řadě zákazníky. A dělám(e) proto vše.“
Kdo je Jan Šlechta?

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online