Naše specializace

Expresní doprava

Potřebujete skutečně rychle dostat náklad z bodu A do bodu B? V takovém případě je pro vás vhodná naše služba expresní dopravy. Ne každý má čas čekat na vhodný termín a potřebuje zajistit okamžitou přepravu zboží nebo materiálu.

Málokterý dopravce dokáže vyhovět, my však máme k dispozici flotilu vozů a řidiče, kteří se vaší expresní mise ujmou a postarají se o co nejrychlejší přepravu. Jsme schopní zajistit expresní dopravu jak na území České republiky, tak i v celé EU a ve Spojeném království.

Každý klient má trochu jiné požadavky a tak přistupujeme ke každému individuálně. Pokud potřebujete zajistit okamžitou přepravu, kontaktujte nás a domluvte se námi na detailech. Sdělíme vám naše možnosti a také zajistíme i včasnou kalkulaci ceny.

Expresní doprava je sice dražší než běžná doprava, ale máte jistotu přednostního vyřízení. Termíny přepravy vždy spolehlivě dodržujeme a tak můžete očekávat, že vše dopadne, podle předem domluvených podmínek.

Výhody expresní dopravy

- rychlá přeprava nejen po České republice
- možnost skladování a překládky ve Středočeském kraji
- flexibilita díky vlastnímu vozovému parku

Sběrný sklad v UK

Provozujeme sběrný sklad v centrální Anglii v těsné blízkosti Birminghamu o celkové ložné ploše více jak 5.000m2, kde nabízíme skladování i překládku. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na různé zakázky i těch nejmenších objemů.

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Šlechta Transport

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online