O nás

Ekologie

V naší firmě Šlechta Transport chceme být maximálně Eco-friendly, protože být EKO je v dnešní době nejen moderní, ale hlavně správné a měli bychom to mít na paměti a učit naše děti.

Ekologické normy

První evropská norma pro emise výfukových plynů pro osobní auta byla zavedena v roce 1970. O 22 let později předznamenal standard „Euro 1“ montáž katalyzátorů na benzínová vozidla.

Nejnovější standard „Euro 6“ se vztahuje na nově schválené typy od září 2014 a na všechna nová vozidla od září 2015. Norma snižuje některé znečišťující látky o 96% v porovnání s limity z roku 1992. Všechna naše vozidla procházejí pravidelnými testy Euro 6 naprosto bez problémů.

 

Šetření papírem

Naši snahu o ekologické chování potvrzuje také fakt, že se snažíme při naši administrativní činnosti maximálně šetřit papírem. Proto využíváme balíček služeb a kancelářského softwaru poskytovaného firmou Microsoft pod označením Office 365 na bázi předplatného firmou Microsoft.

Dále používáme on-line správu objednávek bez potřeby každý list tisknout. Dokumenty, které jsou dle zákona nutné uchovat, tiskneme a uchováme, ty, kterých se to netýká, skartujeme a správně vytřídíme do modrých kontejnerů.

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Šlechta Transport

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online