O nás

Ekologie

V naší firmě Šlechta Transport chceme být maximálně Eco-friendly, protože být EKO je v dnešní době nejen moderní, ale hlavně správné a měli bychom to mít na paměti a učit naše děti.

Ekologické normy

První evropská norma pro emise výfukových plynů pro osobní auta byla zavedena v roce 1970. O 22 let později předznamenal standard „Euro 1“ montáž katalyzátorů na benzínová vozidla.

Nejnovější standard „Euro 6“ se vztahuje na nově schválené typy od září 2014 a na všechna nová vozidla od září 2015. Norma snižuje některé znečišťující látky o 96% v porovnání s limity z roku 1992. Všechna naše vozidla procházejí pravidelnými testy Euro 6 naprosto bez problémů.

 

Šetření papírem

Naši snahu o ekologické chování potvrzuje také fakt, že se snažíme při naši administrativní činnosti maximálně šetřit papírem. Proto využíváme balíček služeb a kancelářského softwaru poskytovaného firmou Microsoft pod označením Office 365 na bázi předplatného firmou Microsoft.

Dále používáme on-line správu objednávek bez potřeby každý list tisknout. Dokumenty, které jsou dle zákona nutné uchovat, tiskneme a uchováme, ty, kterých se to netýká, skartujeme a správně vytřídíme do modrých kontejnerů.

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Slova majitele

Šlechta Transport

HonzaŠlechta

„Autodoprava mě provází prakticky celým mým životem. Byl jsem řidič, dispečer... teď řídím firmu. Občas to bylo a je těžké, ale neměnil bych. Chci spokojené zaměstnance, partnery a v první řadě zákazníky. A dělám(e) proto vše.“
Kdo je Jan Šlechta?

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online