Aktuality

Šlechta Transport doručuje už i pro Ježíška

14.12.2020 | Když jde o vánoční dárek, co udělá velkou radost, rádi ho místo Ježíška doručíme.

Tím, že když můžeme, rádi pomůžeme se nijak netajíme. A když jsou ty Vánoce, naše radost z dobrého skutku a vykouzleného úsměvu na tváři, nás těší o to víc.

Šlechta Transport doručuje už i pro Ježíška

Dobrý den, moje vnučka bydlí v Anglii, rád bych jí k Vánocům poslal dárek a nechci platit za poštu 4.500 Kč. Nějak takto zněl prosincový telefonát od dědečka, který chtěl na Vánoce udělat radost své vnučce žijící ve Velké Británii. A jak to dopadlo? Doručit dárek do Telfordu v Anglii místo Ježíška? Není problém, přivezte ho. 

Dcera tohoto pána-dědečka byla v kontaktu s naším řidičem a po cestě na vykládku našeho kamionu si onu koloběžku vyzvedla. smiley

 

image

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Slova majitele

Šlechta Transport

HonzaŠlechta

„Autodoprava mě provází prakticky celým mým životem. Byl jsem řidič, dispečer... teď řídím firmu. Občas to bylo a je těžké, ale neměnil bych. Chci spokojené zaměstnance, partnery a v první řadě zákazníky. A dělám(e) proto vše.“
Kdo je Jan Šlechta?

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online