Aktuality

Řada novinek v naší firmě

17.09.2019 | V kancelářích se už neztratíte, naše vozy mohou doplňovat AdBlue přímo v areálu a nová podlaha v další části skladu.

Nepolevujeme a stále se snažíme vylepšovat prostory i zázemí naší firmy. Milou drobností, kterou jistě ocení všechny návštěvy, jsou orientační cedulky u dveří. Snadno tak najdete například kuchyňku, sprchy, toaletu nebo vedení firmy a dispečink :)

Řada novinek v naší firmě

Další novinkou je naše vlastní čerpací stanice AdBlue, která umožní doplňování této emise snižující kapaliny přímo v našem areálu.

V neposlední řadě najdete v další části našeho skladu novou betonovou podlahu, která bez problémů snese pohyb techniky i s objemnými a těžkými břemeny. Pokud Vás zajímají skladové prostory v Kolíně, tak nás neváhejte kontaktovat a společně můžeme tyto prostory zaplnit.

imageimageimageimage

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Slova majitele

Šlechta Transport

HonzaŠlechta

„Autodoprava mě provází prakticky celým mým životem. Byl jsem řidič, dispečer... teď řídím firmu. Občas to bylo a je těžké, ale neměnil bych. Chci spokojené zaměstnance, partnery a v první řadě zákazníky. A dělám(e) proto vše.“
Kdo je Jan Šlechta?

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online