Aktuality

Řada novinek v naší firmě

17.09.2019 | V kancelářích se už neztratíte, naše vozy mohou doplňovat AdBlue přímo v areálu a nová podlaha v další části skladu.

Nepolevujeme a stále se snažíme vylepšovat prostory i zázemí naší firmy. Milou drobností, kterou jistě ocení všechny návštěvy, jsou orientační cedulky u dveří. Snadno tak najdete například kuchyňku, sprchy, toaletu nebo vedení firmy a dispečink :)

Řada novinek v naší firmě

Další novinkou je naše vlastní čerpací stanice AdBlue, která umožní doplňování této emise snižující kapaliny přímo v našem areálu.

V neposlední řadě najdete v další části našeho skladu novou betonovou podlahu, která bez problémů snese pohyb techniky i s objemnými a těžkými břemeny. Pokud Vás zajímají skladové prostory v Kolíně, tak nás neváhejte kontaktovat a společně můžeme tyto prostory zaplnit.

imageimageimageimage

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Šlechta Transport

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online