Aktuality

Nová posila našeho týmu

14.02.2020 | Když už máme toho velkého Ef-Maxe, tak máme i malého Psa-Maxe.

Ahoj, jmenuji se Max, je mi 5 měsíců a jsem nejnovější člen týmu Šlechta Transport.

Nová posila našeho týmu

Jsem velký pracant a dříč, mojí náplní práce je na páníčkův rozkaz neustálé vracení se na místo do pelíšku a skákání návštěvám po nohách - to už je ovšem můj proaktivní přístup k práci. Pořád zdokonaluji své znalosti a dovednosti třeba prozkoumáváním nábytku a statečným kousáním krytek.

imageimageimageimage

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Slova majitele

Šlechta Transport

HonzaŠlechta

„Autodoprava mě provází prakticky celým mým životem. Byl jsem řidič, dispečer... teď řídím firmu. Občas to bylo a je těžké, ale neměnil bych. Chci spokojené zaměstnance, partnery a v první řadě zákazníky. A dělám(e) proto vše.“
Kdo je Jan Šlechta?

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online