Aktuality

Nová posila našeho týmu

14.02.2020 | Když už máme toho velkého Ef-Maxe, tak máme i malého Psa-Maxe.

Ahoj, jmenuji se Max, je mi 5 měsíců a jsem nejnovější člen týmu Šlechta Transport.

Nová posila našeho týmu

Jsem velký pracant a dříč, mojí náplní práce je na páníčkův rozkaz neustálé vracení se na místo do pelíšku a skákání návštěvám po nohách - to už je ovšem můj proaktivní přístup k práci. Pořád zdokonaluji své znalosti a dovednosti třeba prozkoumáváním nábytku a statečným kousáním krytek.

imageimageimageimage

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Šlechta Transport

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online