Aktuality

Běželi jsme Borky pro Rozárku

12.09.2020 | Když můžeme, pomůžeme! Proto jsme se rozhodli podpořit charitativní běh Běhej Borky 2020.

Počasí přálo všem účastníkům závodu (a že jich bylo), bylo krásně slunečno, na běh jak dělané. Za náš kolektiv statečně běžel "nejvyšší boss" rodinný běh s délkou trasy 1 km.

Běželi jsme Borky pro Rozárku

Naše okolí nám není lhostejné a když můžeme, pomůžeme! Proto jsme se rozhodli být jedním z hlavních partnerů benefičního běhu Běhej Borky, tentokrát běh pro Rozárku. Rozárka je malá holka z Kolína, s kterou se osud bohužel rozhodně nemazlí. Před rokem jí do života vstoupila těžká nemoc a my jsme rádi, že alespoň touto formou můžeme přispět k lepšímu dětství a krůček k jejímu uzdravení.

imageimageimageimage

Fotogalerie

Šlechta Transport
v obrazech

photophoto

Historie

Naše začátky a kam míříme

Naše přepravní mise začala v roce 2018 v malé vesnici Milčice, kde jsme obývali starší a nepříliš vyhovující areál. Po přestěhování na současné místo do Kolína jsme začali s rozšiřováním flotily, která již nyní čítá 33 moderních vozů.

Slova majitele

Šlechta Transport

HonzaŠlechta

„Autodoprava mě provází prakticky celým mým životem. Byl jsem řidič, dispečer... teď řídím firmu. Občas to bylo a je těžké, ale neměnil bych. Chci spokojené zaměstnance, partnery a v první řadě zákazníky. A dělám(e) proto vše.“
Kdo je Jan Šlechta?

Online
poptávka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi odpovíme.

telefon +420 776 872 001

email transport@slechta.net

Poptat online